slovak english germany
logo
x
   Našim klientom ponúkame pri výbere správnych riešení pre ich potreby viacero variánt riešenia, ktoré pokrývajú ich nároky na kvalitu a cenu. Pri každej variante kladieme veľký dôraz na kvalitný a praxou odskúšaný hardware splňujúci nároky a požiadavky klienta. Neprofilujeme sa preto ako špecializovaný dodávateľ značkových zariadení ale vieme ponúknuť vždy tú najideálnejšiu variantu pre konkrétny prípad potreby zákazníka.
   Jednou zo základných oblastí hardwarového zamerania je tvorba rozsiahlych štrukturovaných kabeláží od dodávky switchou, cez vytvorenie trás štrukturovaných kabeláží až po ukončovacie prvky. V tejto oblasti pôsobíme od roku 2005 a za ten čas sme vybudovali a opravili trasy s celkovým počtom viac ako 10 000 prípojných miest.
   Ďalšou nedeliteľnou súčasťou našej ponuky je dodávka, montáž, inštalácia a podpora systémov založených na bezkontaktných čipových technológiách. V tejto oblasti spolupracujeme s firmou COMIFO a.s. už od roku 2008 a uviedli sme do prevádzky už desiatky koncových zariadení.
   Poslednou súčasťou našej ponuky je celistvá dodávka počítačov, periférnych zariadení a záložných systémov.